مطالب علمی

USCOM، مانیتور برون ده قلبی غیرتهاجمی

USCOM، مانیتور برون ده قلبی غیرتهاجمی

USCOM، مانیتور برون ده قلبی غیرتهاجمی

مانیتورینگ پیشرفته همودینامیک یا مانیتورینگ برون ده قلبی در حال حاضر یکی از مهم ترین و حیاتی ترین دستگاه های بخش های اتاق عمل مراقبت های ویژه می باشد.

این دستگاه برای ارزیابی وضعیت بیماران ناپایدار در بخش های ویژه به کار می رود. بهترین و سریعترین راه برای ارزیابی این بیماران استفاده از دستگاه برون ده قلبی غیر تهاجمی است.

مانیتورینگ پیشرفته همودینامیک غیر تهاجمی کمپانی USCOM به پزشک امکان ارزیابی سریع  و درعین حال دقیق بیمار را می دهد. در نتیجه این مهم در کاهش  mortality و  morbidityبیماران بخش های ویژه کمک شایانی می کند.

USCOM، مانیتور برون ده قلبی غیرتهاجمی

دستگاه برون ده قلبی غیر تهاجمی کمپانی USCOM با بهره گیری از امواج اولتراسوند، سرعت خون را مستقیما از دریچه آئورت اندازه گیری کرده و در نتیجه 21 پارامتر مختلف را اندازه گیری می کند که امکان بررسی Preload، Afterload و Contractility بیمار را می هد.

استفاده از مانیتورینگ برون ده قلبی تهاجمی برای بسیاری از بیماران امکان پذیر نبوده و علاوه بر این می تواند باعث افزایش ریسک Infection گردد.

بر اساس تحقیقات، متخصصین بیهوشی و فوق تخصص های مراقبت های ویژه به کمک مانیتورینگ برون ده قلبی Noninvasive توانسته‌اند نرخ مرگ و میر را در بیماران ناپایدار، به خصوص بیماران شوک سپتیک و شوک کاردیوژنیک کاهش دهند

بازگشت به لیست